22

Monday, January

Fotobudka Śląsk i fotobudka na wesele Katowice

Squash Warszawa
 /  / Squash Warszawa
Squash Warszawa

Squash Warszawa

Squash Warszawa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Tenis ziemny to popularna gra. Proste zasady i możliwość miłego spędzenia czasu sprawia, że codziennie na kortach tenisowych goszczą tysiące ludzi. Jednakże co robić, gdy ktoś jest wielbicielem tenisa ale w pobliżu jego domu nie ma żadnego kortu?

Odpowiedzią może być Squash Warszawa. Jest to sport bardzo podobny do tenisa. W uproszczeniu polega on na tym, że dwóch graczy na przemian odbija piłeczkę tenisową od ściany, która jest podzielona na odpowiednie strefy. Podstawową różnicą pomiędzy squashem, a tenisem jest intensywność rozgrywki. Partie w squashu rzadko trwają dłużej niż godzinę. Jest to sport bardzo wyczerpujący i angażujący praktycznie wszystkie partie mięśni. Zaletą squasha jest też fakt, że wymaga tych samych akcesoriów co tenis ziemny. Wielbiciel tenisa nie będzie musiał ponosić żadnych kosztów związanych z zakupem specjalistycznych narzędzi do gry.

Każdy fanatyk tenisa powinien dać szansę squashowi. Obydwie gry wymagają podobnych umiejętności i posiadają podobne zasady. Każdy kto lubi biegać po korcie na pewno odnajdzie się w salce do squasha.

Najnowsze wpisy tematyczne online:

About the author:

Related posts