22

Monday, January

Fotobudka Śląsk i fotobudka na wesele Katowice

Nasiona feminizowane
 /  / Nasiona feminizowane
Nasiona feminizowane

Nasiona feminizowane

Nasiona feminizowane
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Osoby zainteresowane tematyką marihuany nie raz i nie dwa natknęły się na termin „nasiona feminizowane”. Czym jednak jest ten rodzaj nasion? Dlaczego żeńska odmiana jest bardziej pożądana?
Dzięki nasionom feminizowanym wyrastają jedynie żeńskie konopie. By osiągnąć taki efekt, rośliny trzeba zapylać sztucznymi metodami, wśród których najpopularniejszą jest podawanie żeńskim roślinom inhibitorów etylenu. Nasiona się feminizuje, ponieważ jedynie żeńskie rośliny posiadają tak pożądany w przypadku hodowli marihuany kwiatostan.
Skuteczność feminizowania jest bardzo wysoka, dochodzi nawet do 99 procent. Jednak cały proces musi zostać odpowiednio przeprowadzony, by uzyskać oczekiwany efekt. Istnieje kilka zasad, jakich trzeba przestrzegać w trakcie całego procesu uprawy, aby móc cieszyć się żeńskimi roślinami.
Należy jednak pamiętać, że w Polsce uprawa marihuany jest zakazana, a informacje na ten temat mają głównie wartość edukacyjną. Osoby, które podejmują się uprawy tych roślin w naszym kraju, podlegają sankcjom karnym.

Najnowsze wpisy tematyczne online:

About the author:

Related posts