22

Monday, January

Fotobudka Śląsk i fotobudka na wesele Katowice

DJ na wesele Wrocław
 /  / DJ na wesele Wrocław
DJ na wesele Wrocław

DJ na wesele Wrocław

DJ na wesele Wrocław
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Zostałem zaproszony na wesele na Dolny Śląsk do znajomych. On jest właścicielem małego studia nagraniowego, ona wokalistką. Muzyczna para, więc na swoim weselu na pewno zadbają o strefę audio.
Dj na weselu zawsze kojarzył mi się z miłym, może nieco podpitym panem, który puszczając kawałki na laptopie zachęca gości do tańca. No i czasem animuje jakąś prostą zabawę.
Tymczasem, to co zobaczyłem i usłyszałem przeszło moje nawet najśmielsze oczekiwania. Już wiem że gdy jest nam potrzeby dj na wesele Wrocław jest najlepszym miejscem do znalezienia takiego artysty.
Zacznę od sprzętu: prezenter miał nowoczesny mikser, podłączony poprzez interfejs serato do dwóch gramofonów. Na ich talerzach leżały rzecz jasna płyty ze znakiem czasowym. Sam mikser miał także rozbudowaną sekcję padów, służącą do tworzenia pętli na bieżąco oraz rozbudowaną sekcję efektów.
Dj zaczął grać. Idealnie wybrał utwory. Miksował hity radiowe wraz z alternatywnymi wykonawcami. Pozwolił sobie na krótki pokaz scratchu, a także zaprezentował własne remixy.

Najnowsze wpisy tematyczne online:

About the author:

Related posts